LOTTO 3x3 Team zagra w ostatnim Challengerze w tym roku!

Przed nami kolejny weekend pełen emocji wokół LOTTO 3x3 Team! Już w sobotę o godz. 13:35 zawodowy zespół 3x3 Totalizatora Sportowego i Polskiego Związku Koszykówki zagra w ostatnim turnieju Challenger w tym roku!

 

news

LOTTO 3x3 Team kontynuuje swoją podróż po Azji. Po turnieju w Korei Południowej podopieczni Piotra Renkiela udali się do Tajwanu, gdzie wezmą udział w Tainan City Challenger.

- To nasz ostatni Challenger w tym sezonie. Wciąż walczymy o awans na ostatni World Tour w tym roku. W Sacheon się nie udało, ale rzadko się zdarza, aby mieć możliwość rehabilitacji tydzień później - powiedział trener Piotr Renkiel.

Nasz zespół trafił do grupy B, gdzie zmierzy się z Antwerpią oraz drużyna z kwalifikacji.

- Z Antwerpią znamy się doskonale, wiemy jak z nimi grać, aby pokusić się o zwycięstwo. Naszym celem jest awans do fazy pucharowej, gdzie w końcu na pewno nie trafimy na najsilniejsze drużyny. Skupiamy się na wyjściu z grupy, a następnie będziemy patrzeć dalej - dodaje Renkiel.

 

Skład LOTTO 3x3 Team:

Przemysław Zamojski, kapitan
Paweł Pawłowski
Szymon Rduch
Mateusz Bierwagen

 

Terminarz meczów Tainan City Challenger 2022

13:35 vs. Antwerpia (Belgia) - 16:21

15:24 vs. Changhua (Tajwan) - 22:10

 

Transmisja:

 Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, ma w swoim portfolio m.in. gry liczbowe i loterie pieniężne. Produkty te dostępne są w niemal 20 tys. punktów sprzedaży w całej Polsce, a także online oraz w aplikacji mobilnej.
Spółka jest jednym z najważniejszych filarów finansowania polskiego sportu i kultury narodowej. Dzięki swoim klientom od 1994 roku przekazała na te dwie ważne dziedziny życia społecznego ponad 17,7 miliardów zł.

 

udostępnij