LOTTO 3x3 Team w ćwierćfinale NEOM Super Quest

 Jedno zwycięstwo i jedna porażka - to bilans LOTTO 3x3 Team po pierwszym dniu rywalizacji w NEOM Super Quest. Już w sobotę o godz. 17:20 ćwierćfinał. Transmisja na YouTube.

news

Podopieczni Piotra Renkiela w pierwszym spotkaniu rywalizowali z drużyną z Manili. Polacy bez większych problemów pokonali swojego rywala 21:16. Na pochwałę zasługuje cały zespół: kapitan Przemysław Zamojski, Szymon Rduch, Łukasz Diduszko, czy Mateusz Bierwagen - każdy z nich wniósł swoją „cegiełkę” to zwycięstwa, które okazało się później kluczowe w kwestii awansu do dalszej rundy.

W drugim spotkaniu nasi koszykarze zmierzyli się po raz kolejny w tym sezonie z Rygą. Mistrzowie olimpijscy to od kilku spotkań zmora LOTTO 3x3 Team. Nie inaczej było to razem. Mecz rozpoczął się od prowadzenia 7:0 dla Łotyszy. Pierwsze punkty zdobył dla nas z linii rzutów wolnych Szymon Rduch, ale w kolejnych akcjach przewaga przeciwników tylko rosła.

Ostatecznie Ryga pokonała LOTTO 3x3 Team 22:9. Tym samym nasz zawodowy zespół 3x3 awansował do ćwierćfinału z drugiego miejsca w grupie. Sobotni mecz o półfinał o godz. 17:20. Rywalem będzie francuska drużyna z Paryża.

 

Wyniki grupowe LOTTO 3x3 Team:


21:16 vs. - Manila Chooks (Filipiny)

9:22 vs. Ryga (Łotwa)

—

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, ma w swoim portfolio m.in. gry liczbowe i loterie pieniężne. Produkty te dostępne są w niemal 20 tys. punktów sprzedaży w całej Polsce, a także online oraz w aplikacji mobilnej.
Spółka jest jednym z najważniejszych filarów finansowania polskiego sportu i kultury narodowej. Dzięki swoim klientom od 1994 roku przekazała na te dwie ważne dziedziny życia społecznego ponad 17,7 miliardów zł.

udostępnij