Reprezentacja U 14 Mężczyzn

Lista zawodników:

1. AMBROZIAK Kacper 2006 ŁKS Szkoła Gortata Łódź
2. BAGANC Iwo 2006 Biofarm Basket Junior Poznań
3. BARTKOWIAK Kryspin 2006 UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski
4. BAUER Maksymilian 2006 MKS MOS Katowice
5. BAZIAK Mateusz 2006 MUKS 1811 Unia Tarnów
6. BOROWSKI Szymon 2006 ŁKS Szkoła Gortata Łódź
7. CESSA Alan 2006 UKS MIKST Międzychód
8. CHOJNIAK Kacper 2006 Polonia Warszawa
9. CHOJNIAK Maksymilian 2006 Polonia Warszawa
10. CICHOŃ Maciej 2006 TS Wisła Kraków
11. CIESIELSKI Dawid 2006 Młode Lwy Maximus Gdańsk
12. CISOWSKI Jakub 2006 UKS MOSM Bytom
13. CZARNOJAN Mateusz 2006 Stela Cieszyn
14. CZYŻEWSKI Jan 2006 Młode Lwy Maximus Gdańsk
15 DŁUŻYŃSKI Jakub 2006 ECACT Systems Śląsk Wrocław
16 DOMAGALSKI Maksymilian 2006 MKS Novum Bydgoszcz
17 EL-WARD Dorian 2006 MKS Ósemka Skierniewice
18 FRANCZUK Leon 2006 UKS Akademia Koszykówki Komorów
19 GAIK Hubert 2006 MKS Grójec
20 GALEWSKI Jakub 2006 WKK Wrocław
21 GOMÓŁKA Jakub 2006 MKS Grójec
22 JAGIEŁŁO Wojciech 2006 MKS MOS Katowice
23 JURASZEWSKI Antoni 2006 MKS Grójec
24 KENIG Maciej 2007 ŁKS Szkoła Gortata Łódź
25 KĘPIŃSKI Szymon 2006 BC Swiss Krono Żary
26 KIEJZIK Szymon 2006 UKS 7 Trefl Sopot
27 KOŁODZIEJSKI Michał 2006 PGE Spójnia Stargard
28 KOŁODZIŃSKI Jakub 2006 Basket Team Suchy Las
29 KOWALCZYK Filip 2006 UKS Akademia Koszykówki Komorów
30 KRZYSTEK Igor 2006 TS Wisła Kraków
31 KUCZERA Samuel 2006 Stela Cieszyn
32 LEŚNIAK Bartosz 2006 KS Oknoplast Korona Kraków
33 ŁAZARSKI Bartosz 2007 TKM Włocławek
34 ŁUCZAK Piotr 2006 WKK Wrocław
35 MATLA Krzysztof 2006 UKS 7 Trefl Sopot
36 MARUCHA Mateusz 2006 SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra
37 MILICIC Zoran 2006 Ratiopharm Ulm/Niemcy
38 MIOTŁA Rafał 2006 TS Wisła Kraków
39 MOŃKO Bartosz 2006 Gdyńska Akademia Koszykówki
40 MUSIAŁ Jędrzej 2006 ECACT Systems Śląsk Wrocław
41 NOWAK Mikołaj 2006 UKS Regis Wieliczka
42 OCHOCIŃSKI Karol 2006 Młode Lwy Maximus Gdańsk
43 ORŁOWSKI Mateusz 2006 MKS Dąbrowa Górnicza
44 PAŹDZIERNY Konrad 2006 Biofarm Basket Junior Poznań
45 POLACHOWSKI Michał 2006 PGE Turów Zgorzelec
46 PONITKA Kacper 2006 UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski
47 PORADZKI Filip 2006 MKS Grójec
48 PTAK Bartosz 2006 UKS MOSM Bytom
49 RAK Paweł 2006 MKKS Rybnik
50 RAROWSKI-GECKLER Olaf 2006 UKS 7 Trefl Sopot
51 RATAJCZAK Piotr 2006 BC Obra Kościan
52 RATKOWSKI Nikodem 2006 PGE Spójnia Stargard
53 SMAGUR Karol 2006 UKS Regis Wieliczka
54 SOIŃSKI Franciszek 2006 UKS MOSM Bytom
55 STELMACH Michał 2006 UKS Akademia Koszykówki Komorów
56 STERNICKI Tymoteusz 2006 Gdyńska Akademia Koszykówki
57 SZARBATKE Michał 2006 MKS MOS Katowice
58 WCISŁO Mateusz 2006 TS Wisła Kraków
59 ZABROCKI Cezary 2006 UKS Basket Ósemka Wejherowo
60 ZAGÓRSKI Mikołaj 2006 Gdyńska Akademia Koszykówki
61 ZARACH Paweł 2006 Bryza SP Kowale
62 ZIÓŁKOWSKI Kacper 2006 UKS 7 Trefl Sopot
63 ŻUKOWSKI Kacper 2006 Energa Markos Słupsk
64 ŻYLICZ Max 2006 UKS 7 Trefl Sopot

Sztab szkoleniowy:

Łukasz Kasperzec - trener główny Kadry U14M
Michał Tomaszewski - trener asystent U14M
Jakub Krakowczyk - trener asystent U14M
Paweł Oracz - trener motoryki U14M
Michał Janduła - fizjoterapeuta U14M

*Planowane akcje:

1. Zgrupowanie Szkoleniowe - COS Władysławowo - 30.07-07.08.2020r
2. Konsultacja Szkoleniowa - Warszawa - 24-25.08.2020r
3. Turniej Międzynarodowy - Slovenji Gradec (Słowenia) - 25-31.08.2020r
4. Konsultacja Szkoleniowa - COS Zakopane - 10-11.11.2020r.
5. Konsultacja Szkoleniowa - COS Zakopane - 01-05.12.2020r

*terminy i miejsca poszczególnych akcji mogą się zmienić ze względów organizacyjnych