Reprezentacja U 15 Kobiet

Lista zawodniczek:*

1. Adamczuk Justyna 2005 UKS Basket Aleksandrów Łódzki / NSMS PZKosz Łomianki
2. Bednarek Dominika 2005 RMKS Rybnik
3. Brzycka Weronika 2005 UKS Basket Aleksandrów Łódzki
4. Burzyńska Aleksandra 2005 MUKS Poznań
5. Flaszyńska Kaja 2005 UKS Trójka Żyrardów / NSMS PZKosz Łomianki
6. Grzywna Katarzyna 2005 UKS Trójka Żyrardów
7. Ignerska Kornelia 2005 MUKS Poznań
8. Janicka Oliwia 2005 MUKS Widzew Łódź
9. Jarkiewicz Milena 2005 UKS Trójka Żyrardów
10. Jeziorna Julia 2005 MKS Polkowice
11. Józefowicz Maria 2005 KKS Pro-Basket Kutno
12. Kassin Weronika 2005 Sportowa Politechnika Gdańsk
13. Kozik Martyna 2005 KS Wielosekcyjny Spartakus Jelenia Góra
14. Kuper Amelia 2005 Herner-Turn-Club 1860 Herne
15. Lubecka Nicola 2005 MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra
16. Miazek Aida 2005 MUKS Widzew Łódź
17. Niewiadomska Kaja 2005 MUKS Widzew Łódź
18. Nilsson Pola 2005 GTS Pruszcz Gdański
19. Niżyńska Julia 2005 MKS MOS Wrocław
20. Paradowska Alicja 2005 KS AZS AJP Gorzów Wielkopolski
21. Plewa Weronika 2005 ŁKS KK Łódź
22. Przybylska Zofia 2005 MUKS Poznań
23. Rybak Joanna 2005 MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra
24. Sobańska Kornelia 2005 MKS Opalenica
25. Szabłowska Coletta 2005 MUKS Bydgoszcz
26. Tomasik Nikola 2005 MUKS Widzew Łódź
27. Ullmann Dominika 2005 Sportowa Politechnika Gdańsk
28. Ułan Karolina 2005 UKS Trójka Żyrardów / NSMS PZKosz Łomianki
29. Więcek Nikola 2005 TS MOSiR Bochnia
30. Wróbel Laura 2005 GTS Pruszcz Gdański
31. Zaron Gabriela 2005 UKS Basket Aleksandrów Łódzki / NSMS PZKosz Łomianki
32. Zębala Maja 2005 TS MOSiR Bochnia
 
* jest to szeroka lista Kadry Narodowej U15K. Sztab szkoleniowy decyduje o powołaniach na poszczególne akcje szkoleniowe. W późniejszym okresie lista będzie aktualizowana.

Sztab szkoleniowy:

1. Jabłońska Iwona - trener główny Kadry U15K
2. Janik Krzysztof - trener asystent Kadry U15K
3. Słomiński Bartosz - trener asystent Kadry U15K
4. Gulan Michał - trener motoryki Kadry U15K
5. Pawluczuk Mateusz - fizjoterapeuta Kadry U15K

Planowane akcje:

l.p.

grupa szkol.

nazwa akcji szkoleniowej

od dnia

do dnia

Liczba dni szkol.

miejsce

1

U15K

Konsultacja szkoleniowa

2020-01-08

2020-01-12

5

COS Wałcz

2

U15K

Konsultacja szkoleniowa

2020-03-11

2020-03-15

5

COS Szczyrk

3

U15K

Konsultacja szkoleniowa

2020-06-15

2020-06-17

3

COS Giżycko

4

U15K

Turniej międzynarodowy

2020-06-18

2020-06-22

5

Kowno (Litwa)

5

U15K

Zgrupowanie szkoleniowe

2020-07-31

2020-08-08

9

COS Szczyrk

6

U15K

Konsultacja szkoleniowa

2020-12-01

2020-12-02

2

Żyrardów

7

U15K

Turniej międzynarodowy

2020-12-03

2020-12-07

5

Mińsk (Białoruś)

8

U15K

Turniej Nadziei Olimpijskich

2020-12-26

2020-12-30

5

Do ustalenia

*terminy i miejsca poszczególnych akcji mogą się zmienić ze względów organizacyjnych