Reprezentacja U 16 Mężczyzn

Lista zawodników:

1. Andrzejewski Jakub 2004 Fundacja PBG Basket Junior
2. Bereszyński Jakub 2004 Wojskowy Klub Sportowy Śląsk
3. Busz Aleksander 2004 Gdyńska Akademia Koszykówki/SMS PZKosz Władysławowo
4. Czorny Jan 2004 Miejski Koszykarski Klub Sportowy Rybnik
5. Duchnowski Oliwier 2004 Bayer 04 Leverkusen (Niemcy)
6. Duda Alan 2004 Gdyńska Akademia Koszykówki/SMS PZKosz Władysławowo
7. Duda Maksymilian 2004 Uczniowski Klub Sportowy SP 27
8. Dzik Oliwier 2004 Lundahl Middle School (Crystal Lake, USA)
9. Gąsiński Eryk 2004 Międzyszkolny Klub Sportowy Pruszków
10. Grzesiak Michał 2004 Miejski Klub Sportowy Start SA
11. Kociszewski Przemysław 2004 Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej
12. Kubiak Kamil 2004 Wrocławski Klub Koszykówki
13. Kuczawski Kajetan 2005 Uczniowski Klub Sportowy SP 27
14. Kudzia Mateusz 2004 Wrocławski Klub Koszykówki
15. Kalu Martin 2005 Young Rasta Dragons BBC Osnabruck (Niemcy)
16. Mijalski Damian 2004 Wrocławski Klub Koszykówki
17. Onyeijaka Justin 2004 Young Rasta Dragons BBC Osnabruck (Niemcy)
18. Ozga Jakub 2004 Wojskowy Klub Sportowy Śląsk
19. Paluch Szymon 2004 Wojskowy Klub Sportowy Śląsk
20. Piśla Jakub 2004 Uczniowski Klub Sportowy SP 27
21. Prokopowicz Bartosz 2004 Gdyńska Akademia Koszykówki
22. Puchalski Maciej 2004 MUKS Niedźwiadki
23. Rosołowski Patryk 2004 Wrocławski Klub Koszykówki
24. Siewruk Antoni 2005 Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej
25. Składanowski Christian 2004 Bayern Monachium
26. Sowiński Paweł 2005 Twarde Pierniki SA
27. Szalak Maciej 2004 ŁKS Koszykówka Męska
28. Szczepański Oliwier 2004 Fundacja PBG Basket Junior
29. Śmiglak Jan 2005 Basketball Club Sieraków
30. Węgrowski Ilian 2004 Stowarzyszenie Koszykówki Młodzieżowej Zastal
31. Wilczek Maksymilian 2004 Wrocławski Klub Koszykówki
32. Wojciechowski Mikołaj 2004 Wojskowy Klub Sportowy Śląsk
33. Wrzeszcz Anthony 2004 St. Pius (Ottawa, Kanada)
34. Wspaniały Filip 2004 Miejski Ośrodek Sportu Młodzieżowego

Sztab szkoleniowy:

Wojciech Rogowski - trener główny Kadry U16M
Łukasz Dziergowski - trener asystent Kadry U16M
Grzegorz Kożan - trener asystent Kadry I16M
Marcin Przysiwek - trener motoryki Kadry U16M
Sebastian Szybisty - fizjoterapeuta Kadry U16M

*Planowane akcje:

1. Konsultacja Szkoleniowa - COS Szczyrk - 11-15.03.2020r.
2. Konsultacja Szkoleniowa - Warszawa - 08-09.04.2020r
3. Turniej Międzynarodowy - Włochy - 09-13.04.2020r
4. Badania Lekarskie - Warszawa - 08-10.06.2020r
5. Zgrupowanie Szkoleniowe - COS Władysławowo - 03-11.07.2020r
6. Konsultacja Szkoleniowa - COS Władysławowo - 14-15.07.2020r
7. Gry Kontrolne z Finlandią - COS Władysławowo - 15-17.07.2020r
8. Konsultacja Szkoleniowa - Warszawa - 21-22.07.2020r
9. Turniej Międzynarodowy - Włochy - 23-27.07.2020r
10. Konsultacja Szkoleniowa - COS Władysławowo - 31.07-01.08.2020r
11. Gry Kontrolne - COS Władysławowo - 02-03.08.2020r
12. Konsultacja Szkoleniowa - Warszawa - 08-11.08.2020r
13. Finał Młodzieżowych Mistrzostw Europy Dyw. A - Skopje (Macedonia) - 12-23.08.2020r

*terminy i miejsca poszczególnych akcji mogą się zmienić ze względów organizacyjnych