Reprezentacja 3x3 Seniorów

Skład kadry:

1. Adamkiewicz Maciej (MMKS Żak Koszalin)
2. Bręk Dawid (Biofarm Basket Poznań)
3. Chudy Marcin (Decka Pelplin)
4. Diduszko Łukasz (GTK Gliwice)
5. Dymała Marcin (Miasto Szkła Krosno)
6. Frąckiewicz Łukasz (Futurenet Śląśk Wrocław)
7. Gołębiowski Daniel (Polpharma Starogard Gdański)
8. Gruszecki Karol (Polski Cukier Toruń)
9. Hicks Michael (Polpharma Starogard Gdański)
10. Kobus Arkadiusz (KS Syntex Księżak Łowicz)
11. Jankowski Bartosz (Polpharma Starogard Gdański)
12. Konopatzki Mariusz (Rawlplug Sokół Łańcut)
13. Kowalewno Witalij (Trefl Sopot)
14. Mroczek-Truskowski Adrian (KS Pogoń Prudnik)
15. Niedźwiedzki Piotr (WKK Wrocław)
16. Pawłowski Paweł (Sportowa Politechnika Gdańsk)
17. Pisarczyk Wojciech (KS Pogoń Prudnik)
18. Renkiel Piotr (Sportowa Politechnika Gdańsk)
19. Rduch Szymon (STK Czarni Słupsk / 3x3 Team Jeddah)
20. Rostalski Maciej (Timeout Polonia 1912 Leszno)
21. Sroka Marcin (KS Pogoń Prudnik)
22. Szymański Przemysław (Weegree AZS Politechnika Opolska)
23. Samsonowicz Michał (KS Syntex Księżak Łowicz)
24. Śmigielski Piotr (Sportowa Politechnika Gdańsk)
25. Wojtyński Michał (Fundacja Warszawskie Dziki)
26. Wróbel Bartosz (Kotwica Kołobrzeg)
27. Zamojski Przemysław (Stelmet Enea BC Zielona Góra)
28. Zarzeczny Marcin (MMKS Żak Koszalin)

Sztab szkoleniowy:

1. Piotr Renkiel – trener główny
2. Kazimierz Rozwadowski – trener asystent
3. Arkadiusz Kobus – trener asystent
4. Bartłomiej Koziatek - asystent trenera
5. Michał Hillar – fizjoterapeuta
6. Justyna Krzemień - fizjoterapeuta
7. Marcin Zarzeczny – fizjoterapeuta

Plan przygotowań kadry w 2020 roku:*

1. Konsultacja medyczna, Warszawa, 22.01.2020
2. Konsultacja szkoleniowa, Pruszków, 22-23.01.2020
3. Gry kontrolne, Sankt Petersburg, Rosja, 24-27.01.2020
4. Konsultacja szkoleniowa, Gdańsk, 05-06.02.2020
5. Gry kontrolne, Sankt Petersburg, Rosja, 07-10.02.2020
6. Konsultacja szkoleniowa, Gdańsk, 17-20.02.2020
7. Gry kontrolne, Sankt Petersburg, Rosja, 21-24.02.2020
8. Zgrupowanie szkoleniowe, zagranica do ustalenia, 02-11.03.2020
9. Gry kontrolne, Sankt Petersburg, Rosja, 12-14.03.2020
10. Konsultacja szkoleniowa, New Delhi, Indie, 15-17.03.2020
11. Turniej kwalifikacyjny do IO Tokio 2020, New Delhi, Indie, 18-23.03.2020
12. Gry kontrolne, Sankt Petersburg, Rosja, 27-30.03.2020
13. Gry kontrolne, Doha, Katar, 31.03-04.04.2020
14. Gry kontrolne, zagranica do ustalenia, 9-12.04.2020
15. Konsultacja szkoleniowa, Gdańsk, 13-16.04.2020
16. Gry kontrolne, zagranica do ustalenia, 17-20.04.2020
17. Konsultacja szkoleniowa, Budapeszt, Węgry, 20-23.04.2020
18. Turniej kwalifikacyjny do IO Tokio 2020, Budapeszt, Węgry, 24-26.04.2020
19. Konsultacja szkoleniowa, Pruszków, 13-14.05.2020
20. Gry kontrolne, zagranica do ustalenia, 15-18.05.2020
21. Konsultacja szkoleniowa, Pruszków, 19-21.05.2020
22. Kwalifikacje do Mistrzostw Europy 3x3, Tel Aviv, Izrael, 22-25.05.2020
23. Gry kontrolne, zagranica do ustalenia, 05-08.06.2020
24. Gry kontrolne, zagranica do ustalenia, 12-15.06.2020
25. Konsultacja szkoleniowa, Pruszków, 17-18.06.2020
26. Gry kontrolne, zagranica do ustalenia, 19-22.06.2020
27. Konsultacja szkoleniowa, Pruszków, 23-24.06.2020
28. Mistrzostwa Europy 3x3, Antwerpia, Belgia, 25-27.06.2020
29. Gry kontrolne, Utsunomiya, Japonia, 10-12.07.2020
30. Zgrupowanie szkoleniowe, Utsunomiya, Japonia, 13-19.07.2020
31. Konsultacja szkoleniowa, Tokio, Japonia, 20-23.07.2020
32. XXXII Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020, Tokio, Japonia, 24.07-31.08.2020

*terminy i miejsca poszczególnych akcji mogą ulec zmianie w trakcie sezonu