Media

 

Materiały dotyczące reprezentacji Polski seniorek i seniorów umieszczane są na stronie koszkadra.pl oraz w dedykowanych mediach społecznościowych:

Facebook, Twitter, YouTube, Instagram

W przypadku pozostałych kadr narodowych informacje umieszczane są na stronach 3x3.pzkosz.pl (kadry 3x3), szkolenie.pzkosz.pl (kadry młodzieżowe) oraz w mediach społecznościowych PZKosz:

Facebook, Twitter, YouTube, Instagram

 

Kontakt w sprawie kadr:

 

Bartłomiej Wojdak b.wojdak [at] pzkosz.pl
Członek Zarządu ds. 3x3, imprezy mistrzowskie

Adrian Rusak a.rusak [at] pzkosz.pl
Logistyka męskich Kadr Narodowych

Bartłomiej Koziatek b.koziatek [at] pzkosz.pl
Logistyka żeńskich Kadr Narodowych

Przemysław Żółtowski p.zoltowski [at] pzkosz.pl
Kamila Lendecka k.lendecka [at] pzkosz.pl
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski, Lotto 3x3 Quest, Turnieje Międzynarodowe

 

PZKosz udostępnia mediom bezpłatne zdjęcia wszystkich reprezentacji Polski koszykarzy. Prośbę o przesłanie odpowiednich zdjęć należy kierować na adres media [at] pzkosz.pl . Przy publikacji zdjęcie powinno być podpisane fot. PZKosz/autor zdjęcia.

Branża gier nowe kasyna dla polski osiągnęła w Polsce punkt krytyczny, a jej uregulowanie ma kluczowe znaczenie. Rząd przyjął przepisy ograniczające ilość dostępnych gier kasynowych online i wprowadził surowe wytyczne dla operatorów. Dlatego też istnieje wiele nowych kasyn, z których gracze mogą wybierać. Jest to jeden z głównych powodów, dla których Polska stała się tak popularnym miejscem dla graczy online. Gracze mogą wybierać spośród wielu różnych opcji, w zależności od preferowanego stylu gry. Na przykład, polscy gracze nie mogą już grać w kasynach online, które nie mają licencji, ponieważ władze mogą ścigać graczy w międzynarodowych lobby gier, jeśli nie spełniają oni przepisów hazardowych kraju. W 2016 roku przychody z gier hazardowych w Polsce wyniosły 4 304 mln zł. Do 2020 roku liczba ta ma sięgnąć 10 miliardów złotych. Oznacza to, że rządowi brakuje znacznej części tych pieniędzy. Jeśli szukasz możliwości gry online w Polsce, masz do dyspozycji kilka różnych opcji. Jedną z nich jest blackjack, gra karciana, w której gracze grają przeciwko gospodarzowi. W Polsce można znaleźć wiele odmian blackjacka, a sloty są kolejnym popularnym wyborem dla graczy. Pomimo niskich wymagań co do umiejętności, sloty są uważane za jedną z najprzyjemniejszych gier w kasynie. W rzeczywistości wielu graczy uważa automaty do gry za najlepszą opcję ze względu na niskie wymagania dotyczące stawek.