Reprezentacja 3x3 U17 Kobiet

Skład kadry:

1. Adamczuk Justyna (UKS Basket Aleksandrów Łódzki)
2. Babińska Liliana (UKS Bat Kartuzy)
3. Banachowska Luiza (GTK Gdynia)
4. Batura Nicola (MUKS Poznań)
5. Boks Wiktoria (MPKK Sokołów Podlaski)
6. Conte Vittoria (GTK Gdynia)
7. Dżochowska Karolina (UKS Basket Aleksandrów Łódzki)
8. Formela Cyntia (UKS Bat Kartuzy)
9. Gilmajster Agata (UKS Bat Kartuzy)
10. Górlikowska Julia (UKS Bat Kartuzy)
11. Gromadzińska Agnieszka (KKS Olsztyn)
12. Ignerska Kornelia (MUKS Poznań)
13. Ilas Gabriela (MKS Kusy Szczecin)
14. Juskowiak Natalia (MUKS Poznań)
15. Kalenik Emily (UKS Bat Kartuzy)
16. Kluczyńska Gabriela (SKS 12 Warszawa)
17. Kurkowiak Martyna (AZS AJP Gorzów Wielkopolski)
18. Majkowska Anna (UKS Bat Kartuzy)
19. Makurat Agata (UKS Bat Kartuzy)
20. Malchrowicz Oliwia (MUKS Poznań)
21. Masłowska Marta (MUKS Poznań)
22. Markowicz Małgorzata (MKS MOS Wrocław)
23. Mielnicka Aleksandra (MKS MOS Wrocław)
24. Pawlak Małgorzata (SKS 12 Warszawa)
25. Pełka Oliwia (Stella Azzura Roma)
26. Piasecka Malina (OŚ AZS Poznań)
27. Piotrowska Wiktoria (MUKS Poznań)
28. Sajdak Roksana (MKS MOS Wrocław)
29. Skowron Agnieszka (MKS MOS Wrocław)
30. Sobańska Kornelia (MKS Opalenica)
31. Stasiak Wiktoria (UKS Basket Aleksandrów Łódzki)
32. Sztąberska Marta (KKS Olsztyn)
33. Walczak Michalina (UKS Trójka Żyrardów)
34. Wilbik Julia (Sportowa Politechnika Gdańsk)
35. Zając Wiktoria (TS MOSiR Bochnia)
36. Zajączkowska Maja (UKS La Basket Warszawa)
37. Zalewska Weronika (GTK Gdynia)

 

Sztab szkoleniowy:

1. Łukasz Ulchurski – trener główny
2. vacat - asystent trenera
3. vacat – fizjoterapeuta

 

*Zaktualizowane akcje szkoleniowe kadry w 2020 roku:

1. Konsultacja szkoleniowa, Giżycko, 26-30.12.2020

*Zaplanowane w 2020 roku kwalifikacje do Mistrzostw Europy 3x3 U17 oraz turniej finałowy Mistrzostw, z powodu pandemi koronawirusa SARS-CoV-2, zostały odwołane. Z tego samego powodu wiele akcji szkoleniowych kadry nie zostało zrealizowanych.

Realizowane akcje szkoleniowe znajdą Państwo TUTAJ