Reprezentacja 3x3 U17 Mężczyzn

Skład kadry:

1. Ashaolu Joshua 2005 WKK Wrocław
2. Baganc Iwo 2006 BIOFARM Poznań
3. Długiewicz Kamil 2005 BIOFARM Poznań
4. Gawlas Jakub 2006 ŁKS Łódź
5. Grochowski Mateusz 2005 START Lublin
6. Habiera Bartosz 2005 UKS Komorów
7. Jaworski Kacper 2005 ŚLĄSK Wrocław
8. Kankowski Karol 2005 ŚLĄSK Wrocław
9. Karwik Maksymilian 2005 WKK Wrocław
10. Kirwiel Szymon 2005 START Lublin
11. Kluj Jonasz 2005 GROMY Nowy Tomyśl
12. Kołpak Szymon 2005 ARGED BM STAL Ostrów Wlkp.
13. Kowalczyk Mikołaj 2005 WKK Wrocław
14. Kowalski Patryk 2005 TREFL Sopot
15. Krupa Michał 2005 ŻAK Koszalin
16. Krysiewicz Karol 2005 ŚLĄSK Wrocław
17. Łodyga Jakub 2005 GROMY Nowy Tomyśl
18. Maciejewski Filip 2005 GTK Gliwice
19. Mroczkowski Brajan 2005 TREFL Sopot
20. Mycko Jakub 2006 ŁKS Łódź
21. Nagel Maciej 2005 TREFL Sopot
22. Najder Aleks 2005 BIOFARM Poznań
23. Najman Paweł 2005 SUDETY Jelenia Góra
24. Nowicki Jan 2005 BIOFARM Poznań
25. Nowicki Szymon 2005 AKADEMIA KOSZYKÓWKI Gdynia
26. Orłowski Mateusz 2006 KORONA Kraków
27. Osiński Jakub 2005 HUTNIK KOSZYKÓWKA Warszawa
28. Perczak Bartosz 2006 WKK Wrocław
29. Piętowski Jakub 2005 ŚLĄSK Wrocław
30. Pluta Jan 2005 CZARNI Słupsk
31. Rozpędowski Krzysztof 2005 ARGED BM STAL Ostrów Wlkp.
32. Rutecki Jacek 2006 ARGED BM STAL Ostrów Wlkp.
33. Soiński Franciszek 2006 ŚLĄSK Wrocław
34. Soszyński Szymon 2005 HUTNIK KOSZYKÓWKA Warszawa
35. Sowiński Paweł 2005 TWARDE PIERNIK Toruń
36. Szpakowski Rafał 2005 ZASTAL Zielona Góra
37. Szumert Jakub 2005 HUTNIK KOSZYKÓWKA Warszawa
38. Szydlik Oskar 2005 GROMY Nowy Tomyśl
39. Śmiglak Jan 2005 ŚLĄSK Wrocław
40. Toczek Miłosz 2005 TREFL Sopot
41. Turewicz Michał 2006 START Lublin
42. Walczak Aleksy 2005 WKK Wrocław
43. Waniak Antoni 2005 ARGED BM STAL Ostrów Wlkp.
44. Zapart Jakub 2005 ŁKS KM Łódź
45. Zenner Patryk 2005 NYSA Kłodzko
46. Ziółkowski Michał 2006 TWARDE PIERNIK Toruń

 

Sztab szkoleniowy:

1. Adrian Mroczek–Truskowski – Trener Główny
2. Arkadiusz Kobus – Trener Asystent
3. Łukasz Piwkowski – Trener Przygotowania Motorycznego
4. Kajetan Ludwisiak – Fizjoterapeutka
5. Dominika Dyrda – Fizjoterapeuta

 

Starty główne kadry w 2022 roku:

04-08.08.2022 eliminacje Mistrzostw Europy - Szolnok, Węgry
01-05.09.2022 Mistrzostwa Europy - Ateny, Grecja

Realizowane akcje szkoleniowe znajdą Państwo TUTAJ