Nations League U23: dzień 3 [NA ŻYWO]

Trzeci - ostatni - dzień rywalizacji w ramach cyklu Nations League U23 w Krakowie. Biało-czerwoni zbudowani wczorajszym zwycięstwem Polek będą na pewno chcieli awansować do finału.

Mecze można oglądać w hali Cracovia Arena przy ul. Focha 40 w Krakowie, a od 15:45 na Placu Wielkiej Armii Napoleona. Partnerem wydarzenia jest Województwo Małopolskie.

Szczegóły techniczne związane z imprezą można znaleźć na oficjalnej stronie FIBA.

Transmisja w kanale YouTube FIBA 3x3 i druga część pod tym linkiem.

RELACJA WYMAGA ODŚWIEŻANIA

20:06 To tyle z Krakowa - cykl Nations League U23 w Krakowie się kończy, ale już w niedzielę kolejna seria turniejów z cyklu Nations League U21. Dziękujemy za uwagę!

20:05 Wspaniale kończy się ten dzień - Polki i Polacy wygrywają turniej Nations League U23, a reprezentacja Polski U18 zdobywa złoty medal Olimpijskiego Festiwalu Młodzieży Europy

20:02 POLACY WYGRYWAJĄ Z UKRAINĄ 21:19! HAT-TRICK MEDALOWY POLSKI :)

20:00 19:18 dla Polski i mamy przerwę

19:58 3,5 minuty do końca - remis 16:16!

19:51 Odrabiamy dwa punkty

19:49 Na razie finał nie układa się po naszej myśli, przegrywamy 4:9

19:39 Teraz marzy nam się żeby Polacy w finale z Ukrainą powtórzyli sukces Polek

19:38 Polki robią to ponownie! Wygrywamy z Czechami 10:6 i zwyciężamy Nations League!!!

19:36 Ziemba! I 9:6

19:35 Polska prowadzi z Czechami 8:6 na minutę przed końcem finału!

19:25 Czechy vs Polska - finał kobiet już się rozpoczął, Polki prowadzą 4:1

18:56 Finał pań (z Czechami) o 19:25, panów - 19:50

18:48 16:12 i KONIEC MECZU! POLKI W FINALE!

18:47 15:11 dla Polski! Jeszcze minuta. Czyżby dzisiaj komplet finałów?

18:43 NA trzy minuty przed końcem prowadzimy 11:10

18:37 Trzy minuty za nami, Ukraina prowadzi z Polską 6:4

18:25 Do kompletu brakuje nam jeszcze awansu Polek. Za chwilę zagrają z Ukrainą

18:23 Polska - Czechy 20:17! Polska w finale!

18:21 KONIEC!!! Polska wygrywa 17:15 i zdobywa złoty medal!!!

18:19 A Polacy prowadzą 15:14 na półtorej minuty przed ostatnią syreną

18:19 31 sekund do końca, cztery punkty przewagi Polki i dwa rzuty wolne Niemek

18:18 Ostatnia minuta finału, Polska - Niemcy 17:13. Polska - Czechy 14:14 (2 minuty do końca)

18:17 Dominika ULLMANN!!! 17:12 dla Polski

18:16 Dwie minuty do końca finału, pięć oczek przewagi biało-czerwonych! W meczu panów remis 13:13

18:14 Polki prowadzą już 14:10!

18:12 4 minuty do końca finału EYOF - Polki prowadzą 11:10. Polacy z Czechami 9:8 na półmentu ich spotkania

18:10 W obu meczach 8:7 dla naszych reprezentantów!

18:04 Polacy prowadzą 3:2, a Polki remisują 3:3

18:01 Polki już zaczęły i remisują 1:1, Polacy szykują się do gry

17:56 A teraz musicie podzielić monitory i serca na białe i czerwone :) O 18:00 Polacy grają z Czechami o awans do finału Nations League, a reprezentacja Polski U18 kobiet z Niemcami o złoty medal Olimpijskiego Festiwalu Młodzieży Europy!

17:55 Czeszki ostatecznie zwyciężają 13:11 i meldują się w finale

17:44 Czechy - Łotwa 6:6, dobijamy do półmetka tego spotkania

17:23 Chwila przerwy i mniej więcej za 10 minut Czeszki zagrają z Łotyszkami - bezpośrednie starcie o finał

17:22 Ukraińcy witają się z turniejem zwycięstwem 22:13

17:04 Podobnie wygląda tabela Polaków - Chorwacja za burtą, a o awans nasi reprezentanci zagrają z Czechami o 18:00

17:02 Sytuacja w polskiej grupie - Chorwacja bez zwycięstwa kończy turniej, a Polki z Ukrainkami powalczą o awans do finału - ten mecz zaplanowano na 18:25

17:02 Teraz zaprezentują się Ukraina i Irlandia - wracamy do rywalizacji mężczyzn

16:56 Ostatecznie Polska pokonuje Chorwację 21:11!

16:55 Ostatnia minuta, 18:11. Jesteśmy blisko...

16:52 Rośnie prowadzenie biało-czerwonych - pozostały 2 minuty, na tablicy 13:9, choć przed chwilą było nawet 13:6!

16:48 Jeszcze cztery minuty rywalizacji - Polki nadal górą, jest 8:5

16:41 Po trzech minutach prowadzimy 5:3

16:33 Trener Edyta Koryzna na ten turniej wybrała czwórkę: Aleksandra Pszczolarska, Justyna Rudzka, Marta Stawicka, Aleksandra Zięmborska

16:32 Polki wczoraj wygrały cały turniej Nations League - pokonały w finale Czechy 17:15

16:31 A za chwilę powalczą nasze panie! Zagrają z Chorwacją

16:30 Czesi pokonali Chorwatów 16:9 i to z nimi powalczymy o awans do finału

16:06 Czas na Czechów i Chorwatów, czyli rywali Polaków w grupie. Ważne spotkanie dla układu tabeli "polskiej" grupy

16:05 Łotwa wygrywa z Irlandią 20:10

15:42 NA Placu Wielkiej Armii Napoleona rozgrzewają się już koszykarki Łotwy i Irlandii - za chwilę wznawiamy turniej.

15:30 Reprezentacja Polski U18 kobiet w finale EYOF!

14:41 A tymczasem zachęcamy do kibicowania reprezentacji Polski U18 kobiet, która walczy o finał Europejskiego Festiwalu Młodzieży Europy. O 15:10 zagramy z Ukrainą, a mecz można śledzić pod tym linkiem

14:39 To był ostatni mecz w hali Cracovii - czas na godzinną przerwę, a po niej widzimy się na Placu Wielkiej Armii Napoleona!

14:38 Łotwa nie ma najmniejszego problem z Irlandią i pokonuje ten zespół 21:10

14:17 Jeszcze mecz panów Łotwy z Irlandią i będziemy mieli przerwę w turnieju. Zawody przeniosą się na Plac Wielkiej Armii Napoleona

14:16 Ukrainki wyrywają zwycięstwo w dogrywce! Wygrały 15:14

14:13 W meczu Ukrainy z Chorwacją będziemy mieli pierwszą dogrywkę. W regulaminowym czasie mieliśmy remis 13:13

13:47 W hali Cracovii znów zobaczymy Chorwację, ale tym razem w żeńskim składzie. Powalczy ona z Ukrainą w następnym spotkaniu turnieju

13:45 Michał KROCZAK! Wykorzystuje rzut wolny i Polska wygrywa 21:19

13:44 20:19 dla Polski! Kto to zakończy?

13:41 Ależ końcówka! Polska na prowadzeniu 19:18 - czas i 2:10 do końca meczu. Raczej rywalizacja skończy się wcześniej

13:38 Polska się rozpędza i prowadzi 15:11!

13:32 Po czterech minutach Polska remisuje z Chorwacją 6:6 - bardzo wyrównane starcie

13:23 Trwa prezentacja przed meczem, a po niej zobaczymy biało-czerwonych w akcji

13:19 Za chwilę mecz Polaków z Chorwacją - dzisiaj wystąpią w składzie: Michał Kroczak, Aleksander Lewandowski, Michał Lis i Sebastian Walda

13:17 Czechy - Irlandia 21:15 - Czeszki z pierwszym zwycięstwem w turnieju

12:59 Zaczynamy! Na początek Czechy - Irlandia

12:46 W pierwszym meczu Czeszki zagrają z Irlandią, a tuż po tym spotkaniu zobaczymy Polaków

12:37 W hali Polaków zobaczymy raz - oto harmonogram gier naszych reprezentantów w grupie

12:33 Ze względu na pogodę pierwsza część turnieju odbędzie się w hali Cracovii (od godziny 13:00), a później zawodnicy przeniosą się na Plac Wielkiej Armii Napoleona (od 15:45)

12:32 Zaczynamy jednak od świetnych informacji z Mariboru - reprezentacja Polski U18 kobiet awansowała do półfinału Olimpijskiego Festiwalu Młodzieży Europy! W ćwierćfinale pokonała brązowego medalistę ostatnich mistrzostw świata U18 Hiszpanię 19:17. Polki półfinał rozegrają o 15:10, a ich rywalkami będą Ukrainki

12:30 Witamy serdecznie z Krakowa! Zapraszamy na kolejną porcję emocji - przypomnijmy, że w turnieju rywalizuje po 6 zespołów męskich i żeńskich, w tym oczywiście Polska