Reprezentacja Seniorek

Lista zawodniczek:

* przynależność klubowa w sezonie 2019/2020

1. Adamowicz Julia Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2. Banaszak Liliana Enea AZS Poznań
3. Borkowska Kamila GTK Gdynia / NSMS PZKosz Łomianki
4. Bujniak Sylwia DGT Politechnika Gdańska
5. Dobrowolska Agata 1KS Ślęza Wrocław
6. Drop Julia CosinusMED Widzew Łódź
7. Gajda Weronika CCC Polkowice
8. Gala Ewelina CosinusMED Widzew Łódź
9. Gertchen Klaudia CosinusMED Widzew Łódź
10. Grymek Joanna Arka Gdynia
11. Jakubiuk Anna Wisła Kraków
12. Kaczmarczyk Agnieszka PSI Enea Gorzów Wielkopolski
13. Kastanek Marissa Arka Gdynia
14. Keller Wiktoria PSI Enea Gorzów Wielkopolski
15. Koc Martyna DGT Politechnika Gdańska
16. Makurat Aleksandra UKS Bat Kartuzy / University of Utah (USA)
17. Makurat Anna Arka Gdynia / University of Connecticut (USA)
18. Marciniak Daria 1KS Ślęza Wrocław
19. Misiek Paulina Arka Gdynia
20. Michałek Karina Artego Bydgoszcz
21. Morawiec Aldona Arka Gdynia
22. Naczk Monika CCC Polkowice
23. Niedźwiedzka Klaudia CCC Polkowice
24. Owczarzak Dominika 1KS Ślęza Wrocław
25. Pawlak Aleksandra Enea AZS Poznań
26. Piestrzyńska Julia Arka II Gdynia
27. Poboży Karolina Artego Bydgoszcz
28. Podgórna Kamila Arka Gdynia
29. Puc Zuzanna MUKS Poznań / University of Utah (USA)
30. Puss Karolina Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
31. Rembiszewska Amalia Arka Gdynia
32. Schmidt Roksana Kangoeroes Basket (Belgia)
33. Skobel Agnieszka Kangoeroes Basket (Belgia)
34. Stankiewicz Angelika Herner Turn Club (Niemcy)
35. Szajtauer Magdalena 1KS Ślęza Wrocław
36. Szott-Hejmej Agnieszka Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
37. Telenga Weronika CTL Zagłębie Sosnowiec
38. Trzeciak Katarzyna Wisła Kraków
39. Wińkowska Anna Arka Gdynia
40. Ziętara Magdalena Wisła Kraków

Sztab szkoleniowy:

1. Kováčik Maroš - trener główny
2. Kowalewski Karol - asystent trenera
3. Pospisil Martin - asystent trenera - Kadra K
4. Kobryn Ewelina - general manager
5. Krupiński Maciej - kierownik reprezentacji
6. Pasternak Bartosz - trener przygotowania motorycznego
7. Lubik Marcin - fizjoterapeuta
8. Urbanik Marek - fizjoterapeuta

*Planowane akcje:

l.p.

grupa szkol.

nazwa akcji szkoleniowej

od dnia

do dnia

Liczba dni szkol.

miejsce

Liczba osób

1

Seniorki

Badania lekarskie

22.06.2020

22.06.2020

1

Warszawa

18 + 1

2

Seniorki

Zgrupowanie szkoleniowe

23.06.2020

10.07.2020

18

Gniewino

18 + 9

3

Seniorki

Konsultacja szkoleniowa

06.11.2020

10.11.2020

5

Wałbrzych

14 + 8

4

Seniorki

Mecz kwalifikacyjny

11.11.2020

12.11.2020

2

Białoruś

12 + 8

5

Seniorki

Mecz kwalifikacyjny

13.11.2020

16.11.2020

4

Wielka Brytania

12 + 8

*terminy i miejsca poszczególnych akcji mogą się zmienić ze względów organizacyjnych