Reprezentacja U 18 Mężczyzn

Lista zawodników:

1. Adamczak Mikołaj 2002 Gliwickie Towarzystwo Koszykówki Spółka Akcyjna
2. Azimka Anton 2002 Wojskowy Klub Sportowy Śląsk
3. Białachowski Kamil 2002 SMS PZKosz Władysławowo
4. Chodukiewicz Bartosz 2002 Gliwickie Towarzystwo Koszykówki Spółka Akcyjna
5. Coulibaly Jakub 2003 Unicaja-Andalucia Malaga (Hiszpania)
6. Czoska Nikodem 2002 Stellazzurra Basketball Academy (Włochy)
7. Dróżdż Bartłomiej 2002 ŁKS Koszykówka Męska
8. Estkowski Maksymilian 2002 Klub Koszykarski Astoria
9. Frąckiewicz Adam 2002 Klub Koszykarski Astoria
10. Grodon Kacper 2002 Wojskowy Klub Sportowy Śląsk
11. Janiec Aleksy 2003 Gdyński Klub Koszykówki Arka Spółka Akcyjna
12. Kapustka Bartosz 2003 SMS PZKosz Władysławowo
13. Kłaczek Kacper 2002 Long Island Lutheran School (USA)
14. Kolasiński Nataniel 2002 SMS PZKosz Władysławowo
15. Kołodziej Maksym 2003 Ogniwo Szczecin
16. Kowalczyk Marcin 2002 Gdyński Klub Koszykówki Arka Spółka Akcyjna
17. Lewandowski Igor 2003 Miejski Koszykarski Klub Sportowy Rybnik
18. Lis Michał 2002 Trefl Sopot SA
19. Lis Piotr 2002 Trefl Sopot SA
20. Łałak Hubert 2003 Trefl Sopot SA
21. Marchewka Kacper 2002 Wojskowy Klub Sportowy Śląsk
22. Michalski Antoni 2003 Gdyński Klub Koszykówki Arka Spółka Akcyjna
23. Milicić Igor 2002 Orange Academy Ulm (Niemcy)
24. Paduch Przemysław 2003 Miejski Klub Sportowy Dąbrowa Górnicza SA
25. Perzanowski Olaf 2002 Gdyński Klub Koszykówki Arka Spółka Akcyjna
26. Pluta Michał 2002 ZBK Madrid (Hiszpania)
27. Pszczoła Tymoteusz 2003 Miejski Klub Sportowy Start SA
28. Rosiński Konrad 2003 ZBK Madrid (Hiszpania)
29. Siembiga Konard 2003 Wojskowy Klub Sportowy Śląsk
30. Siewruk Filip 2002 Grupo Eleyco Baskonia (Hiszpania)
31. Sobiech Szymon 2002 Fundacja PBG Basket Junior
32. Sochan Jeremy 2003 La Lumiere School (USA)
33. Szymański Konrad 2002 SMS PZKosz Władysławowo
34. Tomaszewski Wojciech 2002 Fundacja PBG Basket Junior
35. Walkowiak Łukasz 2003 Gdyński Klub Koszykówki Arka Spółka Akcyjna
36. Wasilewski Jakub 2002 Fundacja Akademia Koszykówki Legii Warszawa
37. Wińkowski Piotr 2003 SMS PZKosz Władysławowo
38. Wiśniewski Aleksander 2003 Fundacja PBG Basket Junior
39. Wiśniewski Aleksander 2003 Ogniwo Szczecin
40. Wojciechowski Jakub 2003 Międzyszkolny Klub Sportowy Ochota
41. Woźniakiewicz Łukasz 2002 Wrocławski Klub Koszykówki
42. Zając Miłosz 2002 SMS PZKosz Władysławowo
43. Ziółkowski Daniel 2002 Trefl Sopot SA

Sztab szkoleniowy:

Andrzej Adamek – Trener Główny
Dawid Mazur – Trener Asystent
Krzysztof Roszyk – Trener Asystent
Tobiasz Grzybczak – Trener Przygotowania Motorycznego
Jacek Hernik - Fizjoterapeuta

*Planowane akcje

1. Zgrupowanie Szkoleniowe – Wrocław – 01-15.07.2020r
2. FIBA Skills Challenge – Żyrardów – 11-16.08.2020r

*terminy i miejsca poszczególnych akcji mogą się zmienić ze względów organizacyjnych